Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Waterflex balančná tyč k trampolíne

Waterflex balančná tyč k trampolíne

Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
WATERFLEX Aqua Fitness

WATERFLEX balančná tyč k bazénovým trampolínám


Balančná tyč k bazénovým trampolínam WATERFLEX
Aqua Jumping čiže skákanie na trampolíne vo vode je skvelý spôsob, ako si tvarovať telo, zlepšovať kondíciu a pritom si užiť veľa zábavy. Cvičenie na bazénových trampolínach je vhodné pre všetky vekové aj výkonnostné kategórie. Pri skákaní na trampolíne vo vode sa telo podvedome sústredí na udržiavanie rovnováhy a pri tom sa zapájajú všetky svalové skupiny. Vďaka tlaku vody a mnohých bezpečnostným prvkom, sú bazénové trampolíny WATERFLEX pri cvičení bezpečné a zároveň aj šetrné ku kĺbom a chrbtici. Balančná tyč z nerezovej ocele túto bezpečnosť ešte viac podporuje. Začiatočníci vďaka nej postupne získajú istotu pri cvičení a tyč zároveň rozšíri množstvo cvikov, ktoré možno na bazénových trampolánách vykonávať. Ľahko ju pripevníte jedným zámkom k rámu kruhové, štvorcové alebo šesťuholníkové trampolíny WATERFLEX.
 
Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.