Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Zemný vrut série doma A4, A4
 • Zemný vrut série doma A4, A4
 • Zemný vrut série doma A4, A4
 • Zemný vrut série doma A4, A4

Zemný vrut série doma A4, A4

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:One Trade
Dostupnosť:30 dní
Záruka:2 roky

Zemné skrutky série doma A1 sú vhodné napríklad pre stavbu záhradného plotu. 

Zemné skrutky série doma A4, A4 sú vhodné napríklad pre stavbu záhradného plotu.
Rýchle a lacné ukotvenie hranolového dreveného plotu. Zemný vrut sa zavŕta do zeme pomocou montážneho kľúča ISO - T, a hranol sa osadí do koncovky v tvare U s rozmermi 10 x 10 cm. Postaviť drevený plot, záhradný pergolu či domček na náradie vo Vašej záhrade ešte nebolo jednoduchšie - pozriete si návod na svojpomocnú montáž zemných skrutiek.

 
 • Špecifikácia:
 •      hmotnosť 2.2 kg
 •      koncovka U - 10 x 15 cm
 •      celková dĺžka 65 cm
 •      dĺžka závitu 25 cm
 •      priemer 6 cm
 •      hrúbka steny 2 mm
 •      pôda tvrdá pôda
 •      zaťaženie nízke zaťaženie
 •     technický názov Ø60 ↕650 ↨250 U100

Tovar dodávame na palete, cena palety je už kalkulovaná v cene dopravy.

 • Aké sú hlavné výhody zemných skrutiek?
 
Výhoda základov na zemných skrutiek je výrazná úspora času v porovnaní s betónovaním: až 40-80%. Základy rodinného drevo domu môžu byť hotové už za jeden deň, čo mimoriadne oceňujú naši zákazníci, pretože už v ten istý deň môžu pokračovať s ďalšími stavebnými prácami. Naša spoločnosť poskytuje aj montáž zemných skrutiek. Ich životnosť v našich klimatických podmienkach dosahuje minimálne 50 rokov.

 
 • Pre aké stavby sú vhodné zemné skrutky?
 
Kvalita základov stavby je často jedným z najdôležitejších faktorov funkčnosti a životnosti stavby. Súčasným trendom v stavebníctve sú základy stavieb na zemných skrutiek. Tie po zatočení do zeme rozmačkajú pôdu do strany, čím sa dosiahne jej výrazné spevnenie. Zemné skrutky sa tak považujú za bezpečný a spoľahlivý spôsob základov pre stavby.
 

Pri základoch stavby na zemných skrutiek je potrebné uvažovať nad nasledujúcimi faktormi:
· Únosnosť a typ pôdy,
· Priemer zemných ...

 
 • Zemné skrutky - ALTERNATIVA betónovanie
 
Zemné skrutky sú ekologické základy stavieb, s minimálnym zásahom do krajiny a citlivým osadením stavby do prostredia. Ide o stavebný výrobok z bežnej ocele, povrchovo upravený žiarovým zinkovaním, ktorý slúži zároveň aj ako hydroizolácia.
Výhodou použitia zemných skrutiek je nízke ekologické zaťaženie životného prostredia a nízka CO2 stopa. Pri stavbe základov na zemných skrutiek nevzniká stavebný odpad.

 

Aký typ pôdy je vhodný pre aplikáciu zemných skrutiek?
 

Zemné skrutky sú vďaka svojim vlastnostiam vhodné pre každú pôdu. Zemné skrutky s priemerom 6 cm sú vhodné pre tvrdú a pevnú pôdu, priemer 7 cm je vhodný pre mäkší pôdu. Pri priemere 7.6 cm, 9 cm a 10.8 cm vlastnosti pôdy už nehrajú rozhodujúcu úlohu. Zvýšené nároky na zaťaženie a stabilitu sú zastrešené kombináciou celkovej dĺžky zemného vrutu, dĺžkou závitovej časti a priemerom zemného vrutu.


Aká je životnosť zemných skrutiek?
 

Zemný vrut je výrobok z bežnej ocele, povrchovo upravený žiarovým zinkovaním, vďaka ktorému má výhodu vysokej životnosti. Naša spoločnosť poskytuje predĺženú záruku 5 rokov s garanciou vrátenia peňazí pri oprávnenej reklamácii.
Priemyselné zinkovne uvádzajú životnosť žiarovo pozinkovaných výrobkov na 50 rokov.
 
 

Aké zaťaženie je vhodné pre zemné skrutky?
 

Dovolené zaťaženie závisí od druhu a hutnosti pôdy. Všeobecne platí, že čím je pôda tvrdšia, tým je dovolené zaťaženie vyššej.
Pri základoch každej stavby je potrebné lokálne posúdenie únosnosti pôdy a rozdelenie záťaže stavby na primeraný počet vrutov. Orientačná hodnota pre ílovitú pôdu je 50.000 N (5.000 Kg) v tlaku a 25 000 N (2.500 Kg) v ťahu.

 

S akou presnosťou je možné aplikovať zemné skrutky?
 

Čím je pôda homogénnejšie, tým je možné aplikovať zemný vrut s väčšou presnosťou. Na základe skúseností z montáži u našich klientov sa zemné skrutky odkloní priemerne o 0 - 4 cm v horizontálnej rovine ao 0 - 4 ° vo vertikálnej rovine. Vďaka konštrukčnému riešeniu zemného vrutu je však v prípade potreby možné vykloniť nadzemnej časti konštrukcie o 4 °, čím sa zabezpečí absolútnu zvislá poloha konštrukcie stavby.
Napsat dotaz na prodejce
 • Zemný vrut série doma A4, A4
 • Zemný vrut série doma A4, A4
 • Zemný vrut série doma A4, A4
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly so sklom zľava 50%

19.3.2019

Využite jarných zliav

Výpredaj prístreškov - zľava 50%

19.3.2019

Zľava 50% na skladové kusy

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.